Anneler Gününe Özel Vakko Eşarplar
Vakko Eşarp Koleksiyonu 2016

Anneler Gününe Özel Vakko Eşarplar

Özel gün hediyeleriyle her zaman ayrı bir anlam taşıyan Vakko, 78 yıllık zamansız bir geleneğinin bir parçası olan Eşarp Modellerini, Anneler Gününe bir kala görücüye çıkarıyor. Renkleriyle olsun, zamansız çizgileriyle olsun; Anneler Gününe Özel tasarlanmış Vakko Eşarplar modelleri, Anneler biz güzel kadınların ilgisini çekmeyi başarıyor.

Anneler Gününe Özel Vakko Eşarplar

Anneler Gününe Özel Vakko Eşarplar

Unutulmaz güzellikteki anıları nesilden nesile aktarabilen Vakko Eşarp koleksiyonu, geniş renk skalasıyla tasarlanarak her annenin ayrı zevkini düşünmüş diyebilirim. Geometrik çizgilerin şık etkisi, romantik çiçeklerin bahar havası, yağlıboya tadındaki canlı desenleri, % 100 ipek dokunmuş kumaşlarda birleşiyor, zamansız bir gelenek ve 78 yıllık ustalığın hikayesi Vakko Eşarp’ta bir araya geliyor.

Vakko Eşarp Koleksiyonu 2016

Vakko Eşarp Koleksiyonu 2016

Annelerin her zaman en iyisine layık olduğunu kanıtlayan Vakko ‘nun şık eşarpları, aynı zamanda dolabımızın da en önemli aksesuarı olduğunu unutturmuyor. Kısacası, herkese göre hikayesi değişen ama değeri hiç değişmeyen zarafetin temsilcisi Vakko Eşarp, bu Anneler Günü’nde de vazgeçilmeziniz olmayı sürdürüyor.

Vakko Eşarp Modelleri 2016

Vakko Eşarp Modelleri 2016

Anneler Gününe Özel Vakko Eşarplar ile hikayenizi kişiselleştirin

Anneler Gününe Özel Vakko Eşarplar, hediyesinde kendi hikayesini yazmak isteyenlerin ilgisini çekebilecek tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Bu özel gününde annesine anlamlı ve aynı zamanda “kişiye özel” bir hediye sunmak isteyenler, isim ve soyadının baş harflerinin basılacağı eşarpları tasarlıyor. Anneler Günü’nde sadece ona özel bir hediyeyle sürpriz yapmak ve hediyelerini unutulmaz kılmak isteyenler, Vakko’lar ve Vakko Boutique’lerden sipariş verebiliyor.

Vakko Aksesuar Modellerinde kişiye özel tasarımlar

Vakko Aksesuar Modellerinde kişiye özel tasarımlar

Bir Annenin Sevebileceği En Güzel Desenler

Vakko, her anneler gününde çiçeklerle karşıladığımız annelerimizi, rengarenk koleksiyonuyla yani çiçekli eşarplarıyla karşılamanızı sağlıyor. Renklerin olabildiğince canlı. desenlerin son derece göz alıcı tasarlandığı eşarplarda, özellikle floral baskılar başı çekiyor. Yumuşacık ipek dokusu üzerine çok yakışan bu romantik desenler, annelerinizin bayılacağı türden bir hediye olmakla birlikte, her daim eksik etmeyeceği kurtarıcı aksesuarları arasında yer alıyor.

Anneler Günü için Hediye Önerileri 2016

Anneler Günü için Hediye Önerileri 2016

Vakko Eşarp hikayesi efsanevi Vakko Chocolate lezzeti ile buluşuyor

Vakko bu Anneler Günü’nde, imzalı iki ürününü çok özel bir sunumla bir araya getiriyor. Birbirinden lezzetli çeşitleriyle özel günler ve zarif ikramlar için tercih edilen Vakko Chocolate ile şıklığın simgesi Vakko Eşarp “Anneler Günü” için özel hazırlanan bir sunumla annelere sevgiyi ifade etmenin en leziz ve şık yolunu sunuyor. Vakko Eşarp’ın zengin koleksiyonundan seçilen iki eşarp deseni ve Vakko Chocolate’ın eşsiz lezzetlerinden pralinin buluştuğu bu çok özel setler, anneleri için şık ve tatlı hediye arayışında olanları bekliyor.

Vakko Chocolate ve Vakko Eşarp Hediyeleri 2016

Vakko Chocolate ve Vakko Eşarp Hediyeleri 2016

%100 ipek özel dokunmuş kumaşlar, benzersiz renk, desen ve ebatları ile moda dünyasının en zengin koleksiyonunu sunan Vakko Eşarp, annelerine ya da anne kadar yakınlarına zarif, şık ve aynı zamanda hikayesi olan bir hediye vermek isteyenleri bekliyor. Bu Anneler Günü’nde de annenize, anneniz kadar sevdiklerinize zarafetin temsilcisi bir Vakko Eşarp ile sürpriz yapın ve kendi hikayenizi yazın…

 

YORUM YAPIN

Yukarı git
10 Shares
Share10
Tweet
Share
+1