Ankara’daki Seminer ve Konferanslar 2018
Ankara'daki Seminer ve Konferanslar 2018

Ankara’daki Seminer ve Konferanslar 2018

Öncelikle herkese merhaba! Ankara’da gerçekleşecek etkinliklerden, seminerlerden ve kişisel gelişim odaklı eğitimlerden instagram hesabımız olan @medyamodacom ‘dan haberdar oluyorsunuzdur elbet… Ama ben bugün “Ankara’daki Seminer ve Konferanslar 2018” başlıklı bir içerikle son zamanda gerçekleşecek iki organizasyondan bahsetmek istiyorum: Metin Hara – Ankaralılarla buluşacağı Düşünce Gücünü Aktive Etmek Semineri ve Hayrettin, Gülay Özdem, Ferhat Aydın, Oğuz Aslan gibi dört büyük isimle gerçekleşecek olan Ankara Kişisel Gelişim Zirvesi.

Ankara’daki Seminer ve Konferanslar 2018

Metin HARA – Düşünce Gücünü Aktive Etmek Semineri

Ankara’daki Seminer ve Konferanslar 2018 içerisinden en dikkatimi çeken başlıca seminer, açıkçası Metin Hara’nın Ankaralılarla buluşacağı Düşünce Gücünü Aktive Etmek Semineri oldu. Aşkın İstilası , Dem ve Yol kitaplarının yazarı, Modern Derviş diyerek hayatımıza giren Metin HARA, bu seminer ile uzun süre konuşulacağa benziyor. Youtube’da son zamanlarda takip ettiğim konuşmacılar arasında önde gelen, buluşmalarında da bir hayli katılım sağlamayı başaran Metin Hara, bu seferki programında hayatı daha dingin, daha huzurlu yaşamanızı sağlayacak püf noktaları veriyor. Buna nereden mi kanaat getirdim? Seminerin konusu hayatımızı kolaylaştıran başlıklardan oluşuyor:
“Zaman Algısı, Kişisel Motivasyonu Arttırmak, Katılımcıyı Değerli Hissettirmek, Stres Algısı ve Yönetimi, Akıl,Beden ve Ruh Sağlığı Dengesi, İş ve Özel Yaşamı Dengelemek” 

Seminer 2,5 saat sürüyor ve hafta içi akşam gerçekleşiyor. Yani öğrenci ve ya çalışan kesimin daha aktif olabileceği saatleri ayarlamışlar. Sınırlı sayıda katılımcı olmasıyla birlikte de, ön rezervasyon zorunlu hale getirilmiş. Böylelikle seminer öncesi mağduriyet olması engellenmiş görünüyor. Vip Koltuklar, Öğrenci ve Normal ücretlendirme olarak üç aşamada ödeme sistemi mevcut. Vip koltuklar ön kısımdan oluşuyor, eğitmenle eğitimci birebir iletişim kurabiliyor. Seminere Anemon Hotel Conference Hall kapılarını açıyor. Yani Ankara’nın en merkezi noktası Kızılay’da.

Seminer Sonu 4 Adet Sertifika

Asıl bomba haberi vermedim. Seminer sonunda 4 ayrı sertifikanız oluyor. Üstelik bu belgeler için ayrı ücret ödemiyorsunuz. Adınıza düzenlenmiş bu sertifikalar İngilizce ve Türkçe olarak hazırlandığından uluslararası geçerliliğe de sahip belgeler.  Öğrendiğim üzere de sertifikalandırma işlemi Artıbel (www.artibel.com.tr , www.plusegitim.com) ve Kariyer Sokağı çözüm ortaklığı ile yapılıyor. Sertifika isimlerini merak ettiniz değil mi? Bunlar:
“Düşünce Gücünü Aktive Etme, Algı Yönetimi, Stres Yönetimi, Nöroplastisite Teknikleri” 

Seminer Detayları

Sinerji Eğitim ve Organizasyon & Kariyer Sokağı işbirliğinin bulunduğu bu dopdolu seminerin daha detayına inersek:
1.Bölüm (Bildiğimizi unutma, stres algısını ortadan kaldırma)
• Beyin dalgaları
• Algıyı yönetmek
• Beyin dalgaları arasında seyahat (uygulama sufi nefesi)
• Düşünce gücünü etkinleştirmek (uygulama)
2.Bölüm (bilincin idraka dönüşümü, yargılardan özgürleşme)
• Farkındalığın uyanışı
• Mind shift _zihni dönüştürme (uygulama)
• Nöro-plastisite
• Farklılıklara farklı bir bakış
• Kalbin ekseninde bir yasam
• İçindeki çocukla kavuşma (uygulama)
• Kahramanın uyanışı

Ankara’daki Seminer ve Konferanslar 2018 haberimdeki “Metin Hara ile Düşünce Gücünü Aktive Etmek Semineri” Sınırlı Katılımcı ile 7 Mart Çarşamba günü Anemon Hotel Conference Hall ‘da. Davetiye Bedeli: Vip: 80₺ ( Ön Sırada ayrılmış koltuk) Normal: 60₺ Öğrenci: 50₺ olmakla birlikte, ön rezervasyon ve bilgi almak için ulaşmanız gereken telefon numarası ise: 05356845278

Metin Hara ile Düşünce Gücünü Aktive Etmek Semineri

Hayrettin, Gülay Özdem, Ferhat Aydın, Oğuz Aslan ile “Ankara Kişisel Gelişim Zirvesi”

Hayrettin, Gülay Özdem, Ferhat Aydın, Oğuz Aslan gibi dört büyük isimle gerçekleşecek olan Ankara Kişisel Gelişim Zirvesi son zamanlarda gördüğüm en dolu dolu kadroya sahip. Öncülük eden firmaların tabiriyle, yılın en iyi semineri olmaya aday olduğu belirtilmiş -ki bu da beni daha da meraklandırıyor.

Ankara Kişisel Gelişim Zirvesi ‘nde 4 ayrı oturum ve 4 ayrı konuşmacıyla sıradışı bir motivasyon oluşturmak amaçlanmış. Ayrıca alanında uzman dediğim bu kişilerle de tanışma fırsatı yakalanmış. Konu içeriklerini incelediğimde özellikle Hayrettin’in salonu gülmekten kırıp geçireceğini tahmin edebiliyorum. CNN Türk Spikeri Gülay Özdem ile iletişimin şifrelerini, Bar Psikoloğu olarak ün salmış Ferhat Aydın ile de zor insanlarla baş edebilme yollarını öğreneceğiz. Son olarak daha önce iki ayrı seminerde denk geldiğim Kosgeb Eğitmeni Oğuz Aslan da, zorlu geçen iş hayatı için altın değerinde bilgilerle donatacağını umuyorum.

Seminer tatil günü belirlenmiş, böylelikle ailenizle gelebiliyorsunuz. Yaş sınırı koymamışlar herkes katılabiliyor. Yine sınırlı katılımcı ve ön rezervasyon zorunlu hale getirilmiş. Tek bir ücret belirlenmiş ve Metin Hara Seminerinde olduğu gibi sertifikalar için ayrı ücret konmamış. Kızılay Demonti Otel ev sahipliği yaptığından ulaşım da çok kolaylaştırılmış. Etkinlik saat; sabah 10.30 kayıt başlangıcı ve 11.00’de program start verilmesi uygun görülmüş. Ön rezervasyon yaptırıldığı için de mağduriyet sıfıra indirgenmiş.

Ve Yaşasın! Bu Seminer de 4 Seltifikalı!

Ankara Kişisel Gelişim Zirvesi sonrası yine 4 Sertifika ile CV’mizi güncelleyebiliyoruz. Katılım belgesi olarak değil, eğitim sertifikası olarak elimize ulaşacak olan bu belgelerle donanınımı arttırarak rakiplerin önüne geçmek içten bile değil. Metin Hara seminerinde olduğu gibi İngilizce ve Türkçe olarak hazırlandığından uluslararası geçerliliğe de sahipler. Sertifikalandırma işlemi Artıbel (www.artibel.com.tr , www.plusegitim.com) ve Kariyer Sokağı çözüm ortaklığı ile yapılıyor. Sertifikalar:
Zihinsel İmaj ve Karizma Yönetimi, Cv Hazırlama ve Mülakat Teknikleri, Etkili İletişim ve Özgüven, Motivasyon Teknikleri

Seminer Detaylarına Gelirsek:

1-Hayrettin (Komedyen, Program Yapımcısı) “Motivasyon Teknikleri” “Stand-Up Show”
2-Gülay Özdem (CNN Türk  Spikeri) “Başarıya Götüren İletişim Şifreleri” “Etkili İletişim ve Özgüven”
3-Ferhat Aydın (Psikolog/Eğitmen) “Zor İnsanlarla İletişim”
4-Oğuz Aslan (Kişisel Gülüşüm Uzmanı, Kosgeb Eğitmeni) “Mülakat Teknikleri” “Cv Hazırlama”
Katılım bedeli 60 lira ve rezervasyon için 05356845278 numaralı telefon ile görüşülmesi gerekiyor.

Hayrettin, Gülay Özdem, Ferhat Aydın, Oğuz Aslan gibi dört büyük isimle gerçekleşecek olan Ankara Kişisel Gelişim Zirvesi

Bol etkinlikli günler dilerim Ankara! Hoşçakalın. 

6 Paylaşımlar
Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş