Adil’den aşkı anlatmanın en romantik yolları

Adil’den aşkı anlatmanın en romantik yolları

Hayatınızın en özel insanlarına özel bir Sevgililer Günü yaşatmak istiyorsunuz. Bu insanlar size hayat veren anne-babanız, eşiniz, sevgiliniz, nişanlınız olabilir. Bu yıl, geçen yıllardan farklı olarak çok özel hediyeler vermek istiyorsanız, sizin için iyi haberlerimiz var. Çok özel tasarımları, el işçiliği ile üretip, eşsiz takılar hazırlayan Adil Mücevher, 14 Şubat için de çok özel armağan seçenekleri sunuyor.

Adil Mücevher’in 14 Şubat Sevgililer Günü için sunduğu ilk seçenek, kendi tasarladığınız takıları sevdiklerinize armağan edebilme fırsatı. Sadece sevdiğinizin parmağanda, boynunda ya da kolunda olmasını istediğiniz takıyı tasarlayın. Tasarımınızı Adil Mücevher’e götürün. Adil Mücevher’in kurucusu ve takılarının tasarımcısı Adil Temizerler, sizin tasarımınızı ya da istediğiniz takıyı profesyonel gözle son noktaya getirsin. Gönlünüzden geçen takı, yetenekli ustaların elinde hayat bulsun. 14 Şubat Günü sevdiğinize kendi yaratıcılığınızın ürünü özel takıyı hediye edin.

Adil Mücevher’in Sevgililer Günü için düzenlediği “Onu Neden Çok Seviyorum” konulu bir de yarışma açıyor. Bir paragraflık yazıyla aşkınızı, ona duyduğunuz aşkın nedenlerini anlatın. Adil Mücevher en romantik 3 aşığa sevdikleri için takı armağan ediyor. Yapmanız gereken içinizden geldiği gibi aşkınızı anlatan 15 satırlık yazıyı info@adilmucevher.com’a mail atmak ya da Bosna Bulvarı Çengelköy Maxi AVM No:1/132 Üsküdar İstanbul adresine postayla göndermek. Adınızı ve iletişim bilgilerinizi yazmayı unutmayın.
Sevgilime Adil Mücevher’in birbirinden özel tasarımlarından oluşan koleksiyonundan armağan seçmek istiyorum diyorsanız, Çengelköy Maxi ya da İstinye Maxi’deki mağazalarına uğramanız da yeterli. Hangi seçeneği tercih ederseniz edin, bu yıl Sevgililer Günü sizin ve sevdikleriniz için çok özel olacak!
Marka: Adil Mücevher.
0 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş