Adidas 2015 Stella McCartney Koleksiyonu
Adidas 2015 İlkbahar Yaz Sezonu Stella McCartney Koleksiyonu

Adidas 2015 Stella McCartney Koleksiyonu

Adidas 2015 Stella McCartney koleksiyonu Ocak ayından itibaren raflarda yerini almaya başladı. kreatif direktörlüğü Stella McCartney tarafından yapılmış olan koleksiyonun hedef müşteri kitlesi genç ve özgür ruhlu sporseverler belirlenmiş. Gençlerin giyim ve zevk tercihleri de göz önüne alınarak tasarlanan koleksiyonda göz alıcı tasarımlar, modern çizgiler, baskılar ve neon renkler dikkat çekiyor. Adidas 2015 Stella McCartney koleksiyonunun enerjik tasarımı ve farklı tarzıyla gençlerin spor giyimi yeniden tanımlanıyor. Koleksiyonunun enerjik havasını ve renkli dünyasını videoyla de tanıtan Adidas ilkbahara eğlenceli bir başlangıç yapıyor.

Adidas 2015 Stella McCartney koleksiyonu modayı takip eden özgür kızlara yönelik

Markanın performans kategorisinde yer alan Adidas 2015 Stella McCartney koleksiyonu hareketli ve yüksek performanslı kızlar için tasarlanmış. performans kategorisindeki kıyafetlerinde yüksek teknolojiyi kullanan Adidas StellaSport ürünleri sporu konforla birleştiriyor. Climalite kumaştan üretilmiş olan spor üstler ve taytlar hava alabilme özelliğiyle terlemeyi onluyor ve rahat bir spor deneyimi sunmaya yardımcı oluyor.

Adidas 2015 İlkbahar Yaz Sezonu Stella McCartney Koleksiyonu

Adidas 2015 Stella McCartney Koleksiyonu

Adidas ‘tan renkli tasarımlar ve enerjik çizgiler ön planda

Hem spor yaparken hem de şehir hayatında giyilmeye uygun olan Adidas  Stella McCartney koleksiyonunda taytlar ve spor üstlerin yanı sıra renkli tasarımlarıyla ayakkabılar da dikkat çekiyor. Hava almasını sağlayan üst yüzeyi ve ayakkabının ayağa daha rahat oturmasını sağlayan çorap astardan oluşan Adidas ayakkabıların renkli tasarımları da oldukça dikkat çekici ve renkli. Koleksiyonun tamamlayıcıları şapkalar, spor çorapları, renkli sırt çantaları da koleksiyonun genel özelliği olan modern ve hareketli tarzını yansıtıyor.
2015 in ilk günlerinde raflarda yerini alan Adidas 2015 Stella McCartney koleksiyonunu incelemek ve Adidas’ın yüzme, koşu, yoga, kayak sporları için kıyafet seçeneklerini görmek için en kısa zamanda bir Adidas mağazasına uğramanızı veya web mağazada gezinmenizi öneriyoruz.

8 Paylaşımlar

YORUM YAPIN

Yukarı git
2 Paylaşımlar
Paylaş2
Tweetle
Paylaş